Zobaczcie nas na nowo!

Po 4 latach wydawania kwartalnika ruszamy z nową stroną Magazynu Miasta! Historie, wywiady, recenzje – wszystko co dobre w jednym miejscu

Minął rok, odkąd wydaliśmy 13. numer Magazynu Miasta poświęcony wodzie w mieście. Z dumą prezentowaliśmy go na poprzedniej edycji międzynarodowego festiwalu miejskiego reSITE w Pradze. Znowu jesteśmy w stolicy Czech – tym razem z naszym pierwszym numerem europejskiego wydania naszego magazynu: Cities Magazine. Historia zatoczyła koło.

Wypływamy na międzynarodowe wody, ale nie zapominamy o Was – naszych polskich czytelnikach. Szykując kolejny polski numer, który trafi do księgarń we wrześniu, pracowaliśmy też nad naszą nową stroną www. W ankiecie czytelniczej, którą opublikowaliśmy przed rokiem pisaliście nam, że chcielibyście czytać nas częściej. Tłumaczyliście, że choć z nadzieją czekacie na nowy numer w skrzynce pocztowej, to jednak równie chętnie zaglądalibyście do nas codziennie. Chcieliśmy więc, żebyście mogli w jednym miejscu przeczytać teksty, które tworzyliśmy przez lata. Marzyliśmy o platformie, która umożliwi nam wymianę wiedzy, dzielenie się z Wami naszą codzienną pracą i przetestowanie nowych formatów medialnych. Oto ona!

Materiały na stronie zostały uporządkowane według innego klucza niż ten, którym posługujemy się w naszym magazynie. Zrezygnowaliśmy z podziału na działy tematyczne i skoncentrowaliśmy się na różnych typach treści. Możecie więc regularnie zaglądać do działu WYWIADY, pogłębione miejskie HISTORIE, przejrzeć KRÓTKIE FORMY, autorskie FELIETONY, zagłębić się w lekturę ANALIZ i zapoznać się z SYLWETKAMI ludzi zmieniających dziś oblicze miast na całym świecie. Stworzyliśmy też system tagów i mamy nadzieję, że pozwoli on Wam szybko znaleźć interesujące Was treści.

Nie skończyliśmy jednak pracy nad naszą stroną. Będziemy ją rozbudowywać, ulepszać i dodawać kolejne artykuły opisujące najbardziej inspirujące miejskie przedsięwzięcia z całego świata. Magazyn Miasta online to nasza kolejna odsłona, która pozwoli Wam bacznie trzymać rękę na miejskim pulsie!

Czekamy też na Wasze opinie i sugestie – co warto poprawić, o czym chcielibyście czytać? Macie pomysły? Piszcie: m.obarska@magazynmiasta.pl

Do zobaczenia na mieście i w sieci!

Tagi: